Využijte kód SLEVA10 pro čerpání slevy 10% při nákupu nad 900 kč!!!

Dóza 60 ml hnědá

Kód: 1743/56
840 Kč –3 %
Dóza 60 ml hnědá
840 Kč –3 % 812 Kč / ks 671,07 Kč bez DPH 14,50 Kč / 1 ks
Skladem
Varianta

Lékovka válcovitého tvaru z hnědého skla o objemu 60 ml. K této dóze je vhodné víčko 51/400 CPI. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce.

Originální balení ve folii po 56 kusech.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodná ke skladování léčiv, doplňků výživy a dalších látek citlivých na UV záření. Je velice oblíbená na tvorbu svíček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Objem: 60 ml
Plnící objem: 50 ml
Rozměry (výška x průměr): 52,4 mm x 53,15 mm
Max. výška etikety: 40 mm
Průměr hrdla: 48 mm
Víčko: kulaté 51 mm
Barva: hnědá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.