Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství objednávek máme dočasně pozastavený kusový prodej lahví a sklenic. Děkujeme Vám za pochopení!

Lahev EMILIA 1 l s patentním uzávěrem čirá

Kód: 516/1
129 Kč –15 %
Emilia 1 l
129 Kč –15 % 109 Kč / ks 90,08 Kč bez DPH 109 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Varianta

Láhev s klipovým uzávěrem, objem 1l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleněná láhev o objemu 1000 ml je vhodná na vodu, na sirupy, likéry, medoviny, destiláty nebo mošty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní lahve
Objem: 1000 ml
Barva: čirá
Rozměry: 290 mm x 85 mm (výška x průměr)
Typ ústí: patentní uzávěr
Cena za paletu: na dotaz

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.