Lékovka 100 ml širokohrdlá

 

Lékovka z hnědého skla o objemu 100 ml se širokým hrdlem na šroubovací víčko. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce.

Originální balení ve folii po 54 kusech.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 1 365 Kč
Ušetříte 798 Kč (–58 %)
Měrná cena 10,50 Kč / 1 ks
567 Kč / ks
468,60 Kč bez DPH
   
Značka Zavařovací sklo
Webová stránka značky zavarovacisklo.cz
Kategorie Lékovky a hnědé sklo
 

Lékovka je vhodná na tabletky nebo kapsle.

Objem 112 ml
Plnící objem 100 ml
Rozměry (výška x průměr) 86,9 mm x 50 mm
Max. výška etikety 50 mm
Průměr hrdla 38 mm
Barva hnědá
Uzávěr šroubovací víčko

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.