Lékovka hnědá širokohrdlá 150 ml

 

Lékovka z hnědého skla o objemu 150 ml, na lahvičku se používá víčko 45 mm. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce.

Originální balení ve folii po 40 kusech.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 684 Kč
Ušetříte 125,40 Kč (–18 %)
Měrná cena 13,97 Kč / 1 ks
558,60 Kč / balení
461,65 Kč bez DPH
   
Značka Zavařovací sklo
Webová stránka značky zavarovacisklo.cz
Kategorie Lékovky a hnědé sklo
 

Vhodná ke skladování léčiv, doplňků výživy a dalších látek citlivých na UV záření. 

Objem 171 ml
Objem plnící 150 ml
Rozměry (výška x průměr) 98,8 mm x 56 mm
Max. výška etikety 70 mm
Průměr hrdla 41 mm
Víčko kulaté 45 mm
Barva hnědá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.