• 1 z 3
 

Paleta zavařovací sklenice 346 ml STURZ / ROVNÁ mírně kónická čirá

 

Šroubovací zavařovací sklenice o objemu 346 ml, typ STURZ / mírně kónická . Na sklenici lze použít víčko typu Twist Off 82.

Na paletě je 2 700 ks BEZ VÍČEK.

Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 37 665 Kč
Ušetříte 18 193,68 Kč (–48 %)
19 471,32 Kč / ks
16 092 Kč bez DPH
   
Značka Zavařovací sklo
Webová stránka značky zavarovacisklo.cz
Kategorie Paletový prodej sklenic
 

Sklenice na maso, paštiku, oříšková másla, ghí nebo med. Využívá se pro nakládanou zeleninu nebo ovoce, čatní, pickles (kvašená neboli fermentovaná zelenina) a sýry. Také vhodná pro tvorbu litých svíček.

Objem 346 ml
Plnící objem 300 ml
Barva čirá
Rozměry (výška x průměr kónický) 97,5 mm x 74 až 77 mm
Max. výška etikety 70 mm
Typ ústí T.O. 82
Počet ks na paletě 2 700 ks
Rozměr palety 1,2 m x 0,8 m x 2,15 m
Hmotnost palety 641 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.