• 1 z 2
 

Paleta zavařovací sklenice 440 ml STURZ / ROVNÁ čirá

 

Šroubovací zavařovací sklenice STURZ / ROVNÁ 440 ml čirá. Na sklenici lze použít víčko typu Twist Off 82!

Na paletě je 1 764 ks BEZ VÍČEK.

Dostupnost Skladem
Varianta
Měrná cena 7,56 Kč / 1 ks
13 340 Kč / ks
11 024,79 Kč bez DPH
   
Značka Zavařovací sklo
Webová stránka značky zavarovacisklo.cz
Kategorie Paletový prodej sklenic
 

Sklenice na maso, paštiku, oříšková másla, ghí nebo med. Využívá se pro nakládanou zeleninu a ovoce, čatní nebo sýry. Vhodná pro tvorbu litých svíček.

Objem 440 ml
Plnící objem 390 ml
Barva čirá
Rozměry (výška x průměr) 117 mm x 81,8 mm
Max. výška etikety 90 mm
Typ ústí T.O. 82
Počet kusů na paletě 1 764 ks
Rozměry palety š x d x v 1,2 m x 1 m x 1,23 m
Hmotnost palety kg 457 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.