WECK Sturz 200 ml set 12 ks

Kód: 454
699 Kč –21 %
E 751 80PUZ
699 Kč –21 % 551 Kč / ks 455,37 Kč bez DPH 45,92 Kč / 1 ks
Skladem

Set 12 ks sklenic na zavařování  Weck  o objemu 200 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklenice WECK Sturz 200 ml  se používá na zavařování paštik, masa, ovoce , marmelády. Jedná se o sadu 12 kusů kompletních sklenic + víčko + těsnící guma + nerezové sponky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice Weck
Objem: 165 ml

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.