Zavařovací víčko BÍLÉ RSB TO 53 S KLIPEM KARTON (steril do 121°)

Kód: 5049/180
ZDARMAZDARMA 5 400 Kč –35 %
TO 66 RSB bílé
5 400 Kč –35 % 3 510 Kč / ks 2 900,83 Kč bez DPH 1,95 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

Šroubovací víčko bílé TO 53 RSB  na zavařovací sklenice typu Twist Off. Vhodné na pasteraci do 121°C. Vhodné do autoklávu.

!!! DOPRAVA ZDARMA POUZE PRO OBJEDNÁVKY KARTONŮ !!!

Velkoobchodní balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víčko bílé TO 53 na zavařovací sklenice typu Twist Off .

Doplňkové parametry

Kategorie: Víčka TO 53 v kartonech
Typ ústí: Twist Off 53
Barva: bílá
Vnější průměr hrdla: TO 53

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.