Doprava zdarma Doprava zdarma Efekt lupa
 

Zavařovací víčko ČERNÉ TO 82 KARTON 740 ks

 

Velkoobchodní balení, šroubovací víčko černé TO 82 na zavařovací sklenice s uzávěrem typu Twist Off. Vhodné na pasteraci do 105 °C.

Velkoobchodní balení 740 ks.

Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 2 294 Kč
Ušetříte 222 Kč (–10 %)
Měrná cena 2,80 Kč / 1 ks
2 072 Kč / ks
1 712,40 Kč bez DPH
   
Značka Zavařovací sklo
Webová stránka značky zavarovacisklo.cz
Kategorie Kartónový prodej víček Twist Off
 

Víčko černé na zavařovací sklenice o vnějším průměru 82 mm s uzávěrem typu Twist Off.

Typ ústí T.O. 82
Barva černá
Rozměry 85 x 11 x 85 mm (Šířka x Výška x Hloubka)

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.