Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství objednávek máme dočasně pozastavený kusový prodej lahví a sklenic. Děkujeme Vám za pochopení!

Zavařovací víčko ŽLUTÉ TO 63

Kód: 2061/1
2,60 Kč –8 %
TO63 ŽLUTÉ
2,60 Kč –8 % 2,39 Kč / ks 1,98 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Šroubovací víčko žluté TO 63 na zavařovací sklenice s uzávěrem typu Twist Off.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víčko na zavařovací sklenice s uzávěrem typu Twist Off.

Doplňkové parametry

Kategorie: Víčka na sklenice TO 63
Typ ústí: T.O. 63
Barva: žlutá
Vnější průměr hrdla: TO 63

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.