Bílý PP uzávěr 18 mm s prodlouženým vertikálním kapátkem a pojistným kroužkem

Kód: 1446/1
4,50 Kč –11 %
Uzávěr bílý s pojistným kroužekm a vertikálním kapátkem
4,50 Kč –11 % 4 Kč / ks 3,31 Kč bez DPH 4 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

Plastový uzávěr bílé barvy 18 mm s pojistným kroužkem a prodlouženým vertikálním kapátkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastový uzávěr s pojistným kroužkem a vertikálním kapátkem. Kapátko je součástí uzávěru. Průměr 18 mm. Pro lékovky 20 a 50 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Víčka a uzávěry na lékovky
Barva: bílá
Materiál: PP
Průměr: 18 mm, šroubový uzávěr

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.