Balení a expedice zásilek

Každou vámi objednanou sklenici nebo lahev vložíme do naší krabice tak, aby veškerá vámi objednaná položka k vám dorazila co nejdříve a nepoškozená.

Snažíme se především o následující:

  • Pevnost každého balíku
  • Ideální hmotnost zásilky
  • Vhodné uspořádání skla v balíku
  • Dostačující proložení jednotlivých sklenic a lahví
  • Celkovou bezpečnost zásilky

Nemusíte se bát při poškození vaší zásilky. Pokud k vám dorazí zásilka rozbitá, obratem vám pošleme objednávku znovu.

Jsme si dobře vědomí křehkosti našeho zboží. Moc dobře si uvědomuje co se může při cestě k vám sklu přihodit. Z tohoto důvodu se při balení snažíme každý kus objednávky pečlivě, s láskou a odhodláním vložit do balíku. Sklo prokládáme - a to jak mezi jednotlivými kusy, ale i vrstvami.

Jaké balíky používáme?

Pro expedici každé zásilky ukládáme proložené sklo do již použitých standardizovaných balíků. Nebojte - tyto použité balíky nejsou poškozené, jsou dostatečně pevné a jako nové. Jsou vyrobeny z pevného kartonu, který něco vydrží. Navíc každou zásilku polepíme páskou označující dostatečně viditelně křehkost zásilky.

 

Nepoškodí se sklo o sebe navzájem?

Vámi zvolené kousky budoucích lahodných limonád, likérů či zavařenin fixujeme kartonovými proložkami mezi jednotlivými kusy. Celé vrstvy pak oddělujeme hrubým kartonem. Pokud je potřeba, využijeme kartonové hrany v každé vrstvě, které zboží chrání proti posunutí. 

Tímto způsobem vznikne pod našimi šikovnými prsty až téměř nedobytná zásilka, která zajistí, abyste po otevření každého balíku mohli vyndat zboží nepoškozené, nové a připravené k použití.

 IMG20220419082918