Hliníkové víčko na lahev ZLATÉ 24 mm s pojistným kroužkem

Kód: 2220/1
4,12 Kč –12 %
Šroubovací 25 ZLATÉ s pojistným kroužkem
4,12 Kč –12 % 3,60 Kč / ks 2,98 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Varianta

Hliníkové šroubovací víčko zlaté barvy na lahev s hrdlem o průměru 24 mm včetně pojistného kroužku a plastové těsnící vložky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používá se na skleněné lahve na destiláty a sirupy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Víčka na sklenice, lahve
Vnější průměr hrdla: 25 mm

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.