Hliníkové víčko na lahev ZLATÉ 28 mm BEZ pojistného KROUŽKU

 

Hliníkové šroubovací víčko zlaté barvy na lahev s hrdlem o průměru 28 mm bez pojistného kroužku a plastové těsnící vložky.

Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 4,12 Kč
Ušetříte 0,73 Kč (–18 %)
3,39 Kč / ks
2,80 Kč bez DPH
   
Značka Zavařovací sklo
Webová stránka značky zavarovacisklo.cz
Kategorie Víčka a uzávěry na lahve
 

Používá se na skleněné lahve na destiláty a sirupy.

Vnější průměr hrdla 28 mm
Výška uzávěru 15 mm

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.