Plastová termozáklopka 34 x 60 mm STŘÍBRNÁ

Kód: 1999/1
100 Kč –96 %
Termozáklopka 34 x 60 STŘÍBRNÁ
100 Kč –96 % 3,50 Kč / ks 2,89 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Varianta

Tepelně uzavíratelná termozáklopka stříbrné barvy průměru 34 mm a délce 60 mm. Elegantní a moderní design, slouží k profesionálnímu uzavírání lahví za tepla o průměru od 28 mm do 31,5 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termozáklopka stříbrné barvy k profesionálnímu uzavírání lahví s korkovou zátkou nebo lahví na víno typu bordeaux.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Termokapsle
Rozměry (průměr x výška): 30,5 mm x 55 mm
Barva: stříbrná, zlatý horizontální odtrhávací proužek

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.