WECK DELIKATES 200 ml

Kód: 1314/1 1314/12 Zvolte variantu
55 Kč 660 Kč od 55 Kč –10 % –18 % až –18 %
weck deli 200
55 Kč 660 Kč od 55 Kč –10 % –18 % až –18 % 49 Kč / ks 540 Kč / ks od 49 Kč / ks 40,50 Kč bez DPH 446,28 Kč bez DPH od 40,50 Kč bez DPH 49 Kč / 1 ks 45 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
Varianta

 Zavařovací sklenice v servírovacím designu

✅ Uzavřete pohodlně rukou za pomocí spon

✅ Komplet sada sklenice, víčko, guma, spony

✅ Jako dělaná pro dárkové zavařeniny

✅ Sklenice skladem a ihned k odeslání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poctivé skleněné výrobky německé značky WECK se vyrábí ze sodnovápenatého skla, které jsou ekologicky nezávadné. Spony značky WECK se lisují z kvalitní nerezové oceli a těsnění je vyráběno z přírodního kaučuku získávaného na kontrolovaných legálních plantážích bez obsahu fenolu. Díky kvalitě všech prvků lze sklenice opakovaně použít jak pro zavařování, tak i pro uchovávání s láskou připravených dobrot. Líbivý design skla WECK může sloužit jako vhodný doplněk v restauracích či kavárnách nebo přímo k servírování. 

Sklenice Weck atraktivního tvaru o objemu 200 ml. Kompletní sada sklenice + víčko + těsnící guma + nerezové spony.

Sklenice se používá na zavařování poctivých paštik, masa z volně se pasoucích zvířat krmených travou, ovocných kompotů od babičky nebo jako dárek z lásky s domácí sladkou marmeládou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice Weck
Objem: 200 ml
Průměr hrda: 60 mm
Výška (bez uzávěru): 122 mm
Barva: Čirá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.