WECK Karafa 1062 ml set 6 ks

Kód: 468/6
450 Kč –2 %
WECK KARAFA 1062 ML
450 Kč –2 % 439 Kč / ks 362,81 Kč bez DPH 73,17 Kč / 1 ks
Neprodejná varianta
Varianta

Set 6 ks sklenic WECK Karafa o objemu 1062 ml. Kompletní sada včetně spon, těsnění a víček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poctivé skleněné výrobky německé značky WECK se vyrábí ze sodnovápenatého skla, které jsou ekologicky nezávadné. Spony značky WECK se lisují z kvalitní nerezové oceli a těsnění je vyráběno z přírodního kaučuku získávaného na kontrolovaných legálních plantážích bez obsahu fenolu. Díky kvalitě všech prvků lze sklenice opakovaně použít jak pro zavařování, tak i pro uchovávání s láskou připravených dobrot. Líbivý design skla WECK může sloužit jako vhodný doplněk v restauracích či kavárnách nebo přímo k servírování. 

Sklenice pro domácí zavařování, podávání lahodných sycených nápojů, servírování dobrého ročníku vašeho oblíbeného vína nebo jako dárek s vlastnoručně vyrobeným sirupem pro blízkou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice Weck
Objem: 1062 ml
Průměr hrdla: 60 mm
Vnější průměr: 94 mm
Výška (bez uzávěru): 250 mm
Váha jednoho kusu: 592 g
Barva: Čirá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.