Zavařovací sklenice 550 ml MISKA

Kód: 5004/1 5004/40 5004/450 Zvolte variantu
13,24 Kč / ks 387,60 Kč / ks 7,65 Kč / ks od 7,65 Kč / ks 10,94 Kč bez DPH 320,33 Kč bez DPH 6,32 Kč bez DPH od 6,32 Kč bez DPH
Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
Varianta

Zavařovací sklenice se zaoblenou vnitřní hranou

✅ Twist Off šroubový uzávěr uzavřete rukou

✅ Různá víčka TO 82 ke sklenici objednejte ZDE

✅ Jako dělaná pro džemy, pečený čaj, med

✅ Sklenice skladem a ihned k odeslání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Oblíbená šroubovací zavařovací čirá sklenice  na med MISKA o plnícím objemu 435 ml, na kterou pasuje víčko Twist Off 82.

Určena pro ty, kdo vaří s láskou pro své blízké, poskytuje ideální podmínky pro skladování masných dobrot, slaďoučké babiččiny marmelády, s láskou stočeného domácího medu, zdravého čatní, nakládané zeleniny nebo letního kompotu. Díky kulatému tvaru je tato sklenice také skvělou volbou pro tvorbu litých svíček, čerstvých jogurtů, dezertů a přesnídávek.

Zaoblená sklenice pro uchování medu nebo konzervaci lahodných masových pochutin, poctivě tažených vývarů nebo přepuštěného másla ghí. Výborně se hodí pro fermentovanou zeleninu, domácí kompoty či nakládané sýry. Sklenice použitelná i pro uchování blanšírovaných ořechů naložených ve zdravém medu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavařovací sklenice
Objem: 550 ml
Plnící objem: 500 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 110 mm x 101 mm
Max. výška etikety: 50 mm
Typ ústí: T.O. 82
Počet kusů na paletě: 2 286 ks
Rozměry palety (š x d x v): 1,2 m x 1,0 m x 2,18 m
Hmotnost palety: 666 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.