Zavařovací víčko S VLASTNÍM POTISKEM

Kód: 297/1
Novinka Tip
3,50 Kč / ks 2,89 Kč bez DPH
Na dotaz
Varianta

Víčko s Vašim designem. 

Nabízíme strojní potisk víček v malých sériích již od 10.000 kusů, ve vysoké kvalitě. Kontaktujte nás pro Vaši konkrétní cenu. 

Množství menší než 10.000 kusů je realizováno ruční metodou, což je ve výsledku nákladnější.

Zeptejte se na možnost mít svůj design na víčku i v malé sérii!!!!

Minimální množství je jeden karton.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víčko s vaším logem můžete mít i Vy!!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Víčka na sklenice TO 66
Typ ústí: Twist off
Barva: zlatá, bílá, černá, červená, stříbrná
Rozměry: dle aktuální nabídky

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.