Zavařovací sklenice 720 ml FRANCO / PALETA 1430 ks

Kód: 600/143
19 948,50 Kč –51 %
540 ml PROFI II 2,2m
19 948,50 Kč –51 % 9 659,20 Kč / ks 7 982,81 Kč bez DPH 6,75 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta EUR
Plastová proložka 1,2 x 0,8 m

Oblíbená vysoká zavařovací sklenice

✅ Twist Off šroubový uzávěr uzavřete rukou

✅ Různá víčka TO 82 ke sklenici objednejte ZDE

✅ Ideální na domácí med, ovoce, houby, zeleninu

✅ Paleta sklenic skladem a ihned k odeslání

Na paletě je 1 430 ks BEZ VÍČEK VČETNĚ 11 ks VRATNÝCH PLASTOVÝCH PROLOŽEK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paleta sklenic na zavařování 720 ml FRANCO bez víček

Klasická zavařovací sklenice 720 ml Twist FRANCO je nezbytným pomocníkem pro každého, kdo se věnuje rád zavařuje. Tato sklenice je ideální pro konzervaci ovoce, zeleniny, masa. Nejznámějším zpracováním jsou houby, okurky, červená řepa ve sladkokyselém nálevu, maminky do sklenic připravují chutné čalamády, jablečné, švestkové, hruškové, meruňkové kompoty, marmelády, povidla a džemy.

Praktická zavařovací čirá sklenice FRANCO o plnícím objemu 660 ml (1 kg medu) je určená pro víčko Twist Off 82. Sklenici je možno opatřit etiketou až do výšky 95 mm.

Zavařovací sklenice 720 ml Twist FRANCO, doprava na paletách, je vyrobena z odolného skla, které zvládne vysoké teploty potřebné pro zavařování. Díky tomu můžete v ní zavařovat různé druhy ovoce a zeleniny, od jablek, višní a hrušek po rajčata, papriky a okurky.

Zavařovací sklenice 720 ml Twist FRANCO se skvěle hodí pro přípravu domácí marmelády, džemů, domácích bio dětských přesnídávek, pyré, zeleninových omáček, polévek, leča. Můžete zavařovat s jistotou, že všechny vaše zavařeniny zůstanou dlouho čerstvé a chutné.

Kromě zavařování ovoce a zeleniny můžete zavařovací sklenici 720 ml Twist FRANCO využít i pro skladování suchých potravin. Sklenice jsou hermeticky uzavíratelné, takže v nich můžete skladovat třeba luštěniny ve formě mouky, obilniny s vločkami nebo těstoviny a mít jistotu, že zůstanou dlouho čerstvé.

A konečně, zavařovací sklenice 720 ml Twist FRANCO je ideální volbou pro uchování lučního, květového, lesního, levandulového medu. Zůstane v nich dlouho čerstvý a zachová si svou jedinečnou chuť a sladkou vůni.

Co je ale na těchto sklenicích opravdu skvělé, je jejich šroubovací uzávěr Twist Off. Díky tomu jsou sklenice snadno otevíratelné a zároveň dokonale uzavíratelné, což zaručuje dlouhou trvanlivost vašich zavařenin.

Ať už potřebujete sklenice pro zavařování ovoce a zeleniny, pro přípravu marmelád, povidel, pro skladování suchých potravin, paštik nebo pro uchování medu, zavařovací sklenice na paletě 720 ml Twist FRANCO s dokoupením našeho šroubovacího uzávěru Twist Off jsou tou pravou volbou.

Na paletě je 1 430 ks BEZ VÍČEK VČETNĚ 11 ks VRATNÝCH PLASTOVÝCH PROLOŽEK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 720 ml
Plnící objem: 660 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 149,2 mm x 86,8 mm
Max. výška etikety: 95 mm
Typ ústí: T.O. 82
Počet kusů na paletě: 1 430 ks
Rozměr palety (š x d x v): 1,2 m x 0,8 m x 1,81 m
Hmotnost palety: 449 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.