Využijte kód SLEVA10 pro čerpání slevy 10% při nákupu nad 900 kč!!!

Dóza 180 ml hnědá

Kód: 1767/42
1 344 Kč –9 %
180 ml dóza
1 344 Kč –9 % 1 218 Kč / ks 1 006,61 Kč bez DPH 29 Kč / 1 ks
Neprodejná varianta
Varianta

Dóza válcovitého tvaru  z hnědého skla o objemu 180 ml. K této dóze je vhodné víčko 63/400. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce.

Originální balení ve folii po 42 kusech.

Čekáme na naskladnění

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dóza vhodná ke skladování léčiv, doplňků výživy a dalších látek citlivých na UV záření. Je velice oblíbená na tvorbu svíček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Objem: 180 ml
Plnící objem: 150 ml
Rozměry (výška x průměr): 80,2 mm x 65,1 mm
Max. výška etikety: 65 mm
Víčko: kulaté 63 mm
Barva: hnědá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.