Dóza 180 ml hnědá

Kód: 1767/28
896 Kč –7 %
180 ml dóza
896 Kč –7 % 828,24 Kč / ks 684,50 Kč bez DPH 29,58 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

Válcová dóza z hnědého lékárenského skla

✅ Uzavíratelná šroubovacím víčkem 63/400

✅ Víčka k dóze níže v souvisejících produktech

✅ Vhodná pro uchování výrobků citlivých na UV

✅ Skleněná dóza skladem a ihned k odeslání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dóza 180 ml hnědá v originálním balení ve folii po 28 ks

Skleněná hnědá lékovka se širokým hrdlem dóza 180 ml je nezbytným pomocníkem pro lékárny, pharmaceutické a kosmetické firmy, bylináře a pro každého, kdo po doma vyrábí a skladuje léčiva, mastě, krémy, gely, tekutá mazání, výživové potravinové doplňky a další látky citlivé na UV záření. Je velice oblíbená na tvorbu nápaditých voňavých svíček v různých variantách.

Hnědá lékovka dóza o objemu 180 ml je lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce. Ideální volba pro uchování lékárenských, kosmetických a potravinových doplňků, léků a tekutin, které jsou citlivé na světlo.

Skleněné lékovky dózy 180 ml jsou vyrobeny z odolného hnědého skla pro různé druhy koňských, kostivalových, konopných, měsíčkových, zinkových mastí, i na opary apod. Skvělá pro naplnění obličejových, výživných krémů.

A konečně, skleněné dózy 180 ml hnědé jsou ideální volbou pro uchování potravinářských výrobků, koření, na kávu aj. Velmi vyhledávaná je pro výrobu voňavých, bylinných svíček. Svojí velikostí se hodí jako malé nádobky dózy na potraviny pro naplnění koření na cesty, vzorků dárkových a reklamních krémů a mastí pro prezentaci s láskou vyrobených produktů.

Co je ale na těchto nádobkách ze skla válcovitého tvaru dóza 180 ml hnědá opravdu skvělé, je jejich šroubový uzávěr. Díky tomu jsou sklenice snadno opakovaně otevíratelné a zároveň dokonale uzavíratelné, což zaručuje dlouhou trvanlivost naplněných látek.

Ať už potřebujete lékovky dózy 180 ml na bylinářské, lékárenské, kosmetické výrobky nebo domácí uchování  mastí, krémů, skleněná dóza 180 ml hnědá s dokoupeným šroubovacím víkem je tou pravou volbou.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Objem:

180 ml

Plnící objem:

150  ml

Barva:

hnědá

Rozměry (výška x průměr):

80,2 mm x 65,1 mm

Max. výška etikety:

65 mm

Víčko:

kulaté 63 mm (63/400)

Originální balení ve folii po:  

28 ks

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Dle objemu sklenice/lahve: 100 ml - 200 ml
Rozměr víčka: 63 mm
Objem: 180 ml
Plnící objem: 150 ml
Rozměry (výška x průměr): 80,2 mm x 65,1 mm
Max. výška etikety: 65 mm
Víčko: kulaté 63 mm
Barva: hnědá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.