Dóza 180 ml hnědá

Kód: 1767/28
896 Kč –9 %
180 ml dóza
896 Kč –9 % 812 Kč / ks 671,07 Kč bez DPH 29 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

Dóza válcovitého tvaru  z hnědého skla o objemu 180 ml. K této dóze je vhodné víčko 63/400. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce.

Originální balení ve folii po 28 kusech.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dóza vhodná ke skladování léčiv, doplňků výživy a dalších látek citlivých na UV záření. Je velice oblíbená na tvorbu svíček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Dle objemu sklenice/lahve: 100 ml - 200 ml
Rozměr víčka: 63 mm
Objem: 180 ml
Plnící objem: 150 ml
Rozměry (výška x průměr): 80,2 mm x 65,1 mm
Max. výška etikety: 65 mm
Víčko: kulaté 63 mm
Barva: hnědá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.