Akce Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Dóza 100 ml hnědá

 

Lékovka válcovitého tvaru  z hnědého skla o objemu 100 ml. K této lahvičce je vhodné víčko 51/400 CPI. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce.

Originální balení ve folii po 88 kusech.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 2 200 Kč
Ušetříte 1 100 Kč (–50 %)
Měrná cena 12,50 Kč / 1 ks
1 100 Kč / ks
909,09 Kč bez DPH
   
Značka Zavařovací sklo
Webová stránka značky zavarovacisklo.cz
Kategorie Lékovky a hnědé sklo
 

Vhodná ke skladování léčiv, doplňků výživy a dalších látek citlivých na UV záření. Je velice oblíbená na tvorbu svíček.

Objem 121 ml
Plnící objem 100 ml
Rozměry (výška x průměr) 109,55 mm x 61 mm
Max. výška etikety 65 mm
Průměr hrdla 48 mm
Víčko kulaté 51 mm
Barva hnědá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.