Dóza 60 ml čirá

Kód: 1746/72
1 512 Kč –7 %
Dóza 60 ml čirá
1 512 Kč –7 % 1 404 Kč / ks 1 160,33 Kč bez DPH 19,50 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání (4 ks)
Varianta

Sklenice dóza válcovitého tvaru z čirého skla o objemu 60 ml. K této dóze je vhodné víčko 51/400 CPI.

Originální balení ve folii po 72 kusech.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklenice na marmelády, jogurty, dezerty, přesnídávky, pečený čaj nebo oříšková másla a ghí, ale také na chilli nebo uchování koření. Vhodné pro tvorbu litých svíček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Dle objemu sklenice/lahve: 5 ml - 99 ml
Rozměr víčka: 51 mm
Objem: 60 ml
Plnící objem: 50 ml
Rozměry (výška x průměr): 52,4 mm x 51,5 mm
Max. výška etikety: 40 mm
Průměr hrdla: 48 mm
Víčko: kulaté 51 mm
Barva: čirá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.