Lahev ALKOHOL 1000 ml / PALETA 810 ks

Kód: 501/810
19 642,50 Kč –54 %
MONOPOL 200 ml 1,92m
19 642,50 Kč –54 % 8 900 Kč / ks 7 355,37 Kč bez DPH 10,99 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta EUR

Čirá skleněná lahev na destiláty ALKOHOL o plnícím objemu 1000 ml, určená pro víčko o průměru 28 mm, přináší kombinaci moderního designu a širokého spektra využití pro vaše osobní poklady. S možností přilepení etikety až do výšky 140 mm je skvělým prvkem pro vlastní značení a prezentaci.

Tato lahev poskytuje ideální podmínky pro skladování osvěžujících sirupů, lahodných likérů, tradičních českých medovin, unikátních domácích destilátů nebo sladkých čerstvých moštů. 

Na paletě je 810 ks BEZ VÍČEK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro ty, kteří pracují s láskou, je skvělým úložným prostorem pro kvalitní domácí destiláty, s láskou připravené sirupy, vaječné likéry od babičky nebo chutnou medovinu. Každá kapka a každý zážitek je s láskou a kreativitou uzavřen v této lahvi, ať už je to pro roztomilou dcerku nebo hodnou babičku. Jednoduše řečeno, tato lahev nese s sebou kousek domova a lásky, zajišťující stylový a funkční zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej lahví
Objem: 1050 ml
Plnící objem: 1000 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 305 mm x 85 mm
Počet ks na paletě: 810 ks
Rozměr palety (š x d x v): 1,2 m x 1,0 m x 1,69 m
Hmotnost palety: 423 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.