Lahev Bord 500 ml čirá / PALETA

Kód: 4916/1470
23 520 Kč –54 %
500 ml lahev na víno
23 520 Kč –54 % 10 600 Kč / ks 8 760,33 Kč bez DPH 7,21 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta EUR

Designová kulatá lahev nejen na víno

✅ Pouze pro víčko BEZ POJISTNÉHO KROUŽKU 

✅ Různé druhy víček k lahvi objednejte ZDE

✅ Vhodná na likéry, medovinu či sirupy a mošty

✅ Lahev skladem a ihned k odeslání!

Na paletě je 1 470 ks lahví BEZ VÍČEK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čirá skleněná lahev nejen na víno Bord o plnícím objemu 500 ml, určená pro víčko o průměru 28 mm, představuje kombinaci moderního designu a širokého spektra využití pro vaše osobní poklady. S možností přilepení etikety až do výšky 150 mm nabízí výbornou příležitost pro vlastní značení a prezentaci.

Tato lahev poskytuje ideální podmínky pro skladování osvěžujících sirupů, lahodných likérů, tradičních českých medovin, unikátních domácích destilátů nebo sladkých čerstvých moštů.

Každá kapka a každý zážitek je s láskou a kreativitou uzavřen v této lahvi, ať už je to pro roztomilou dcerku nebo hodnou babičku. Jednoduše řečeno, tato láhev nese s sebou kousek domova a lásky, zajišťující stylový a funkční zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej lahví
Dle objemu sklenice/lahve: 500 ml - 700 ml
Rozměr víčka: 28 mm
Objem: 507 ml
Plnící objem: 500 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 267,5 mm x 65,5 mm
Max. výška etikety: 150 mm
Typ ústí: šroubový uzávěr, 28 mm
Počet kusů na paletě: 1 470 ks
Rozměr palety (šířka x délka x výška): 1,2 m x 0,8 m x 1,78 m
Hmotnost palety: 571 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.