Lahev EMILIA 1 l s patentním uzávěrem čirá

Kód: 516/1
129 Kč –15 %
Emilia 1 l
129 Kč –15 % 109 Kč / ks 90,08 Kč bez DPH 109 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání (3 ks)
Varianta

Odolná 1000 ml lahev čiré barvy

✅ Uzavíratelná patentním uzávěrem

✅ Patentní uzávěr je součástí balení

✅ Ideální volba pro domácí sirupy nebo mošty

✅ Lahev skladem a ihned k odeslání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ergonomická skleněná čirá lahev EMILIA o objemu 1000 ml s patentním uzávěrem, kterou můžete opatřit etiketou až do výšky 160 mm, přináší nejen stylový design, ale i širokou škálu využití pro vaše vlastní poklady. 

V této lahvi najdou své místo osvěžující sirupy, lahodné likéry, svěží limonády, tradiční medovina, unikátní destiláty nebo čerstvý mošt. Navíc pro ty, kdo vaří s láskou pro své blízké, poskytuje ideální úložiště pro kvalitní olivový olej.

Každá kapka a každý zážitek je uzavřen s péčí a kreativitou, ať už je to pro roztomilou dcerku nebo hodnou babičku. Tato lahve je prostě nejen nádoba na nápoje, ale i kus domova a lásky, který nese s sebou do každé chvíle radosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní lahve
Dle objemu sklenice/lahve: 701 ml - 1000 ml
Rozměr víčka: patentní uzávěr
Objem: 1000 ml
Barva: čirá
Rozměry: 290 mm x 85 mm (výška x průměr)
Max. výška etikety: 160 mm
Typ ústí: patentní uzávěr
Cena za paletu: na dotaz

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.