Patentní uzávěr

Kód: 1050/1
Novinka
13 Kč –30 %
Patentní uzávěr
13 Kč –30 % 9 Kč / ks 7,44 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Varianta

Krásně lesklý patentní uzávěr z nerezového drátu opatřený plastovou hlavou včetně těsnění vydávající oblíbený zvuk při otevírání lahve.

Pro umývání v myčce doporučujeme sundat gumové těsnění. Teplotní odolnost do max 45°C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uzávěr vhodný i pro nepasterizované pivo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Víčka a uzávěry na lahve
Materiál: nerezový drát s plastovou hlavou a gumovým těsněním
Rozměry (šířka x výška x hloubka): 51,4 x 53,5 x 24,5 mm
Barva: bílá hlava, červené těsnění
Hmotnost: 0,025 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.