Lahev LÍH 0,5 l / PALETA

Kód: 4946/1596
20 029,80 Kč –49 %
Lahev LÍH 0,5 l / PALETA
20 029,80 Kč –49 % 10 214,40 Kč / ks 8 441,65 Kč bez DPH 6,40 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta EUR

Čirá skleněná lahev nejen na alkohol LÍH o plnícím objemu 500 ml, určená pro víčko o průměru 28 mm, představuje kombinaci moderního designu a širokého spektra využití pro vaše osobní poklady. S možností přilepení etikety až do výšky 135 mm nabízí výbornou příležitost pro vlastní značení a prezentaci.

Tato lahev poskytuje ideální podmínky pro skladování osvěžujících sirupů, lahodných likérů, tradičních českých medovin, unikátních domácích destilátů nebo sladkých čerstvých moštů.

Na paletě je 1 596 ks BEZ VÍČEK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá kapka a každý zážitek je s láskou a kreativitou uzavřen v této lahvi, ať už je to pro roztomilou dcerku nebo hodnou babičku. Jednoduše řečeno, tato láhev nese s sebou kousek domova a lásky, zajišťující stylový a funkční zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej lahví
Objem: 520 ml
Plnící objem: 500 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 305 mm x 85 mm
Max. výška etikety: 135 mm
Počet ks na paletě: 1 596 ks
Rozměr palety (š x d x v): 1,2 m x 0,8 m x 1,99 m
Hmotnost palety: 441 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.