Paleta zavařovací sklenice 65 ml čirá

Kód: 423/9000
26 920 Kč / ks 22 247,93 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta široká 1,2 x 1,0 m

Sklenice 65 ml. Na zavařovací sklenici lze použít víčko typu TO 43.

Na paletě je 9 000 ks BEZ VÍČEK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklenice na marmelády, jogurty, dezerty, přesnídávky, pečený čaj nebo oříšková másla a ghí. Dále také na chili nebo uchování koření. Vhodná pro tvorbu litých svíček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 65 ml
Plnící objem: 60 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 60,5 mm x 46 mm
Max. výška etikety: 35 mm
Typ ústí: T.O. 43
Počet na paletě: 9 000 ks
Rozměr palety (š x d x v): 1,2 m x 1,0 m x 1,11 m
Hmotnost palety: 637 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.