Zavařovací sklenice 720 ml - MISKA / PALETA

Kód: 5007/1680
13 423,20 Kč –4 %
540 ml PROFI II 2,2m
13 423,20 Kč –4 % 12 768 Kč / ks 10 552,07 Kč bez DPH 7,60 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta široká 1,2 x 1,0 m

Oblíbená miskovitá dárková zavařovací sklenice

✅ Twist Off šroubový uzávěr uzavřete rukou

✅ Různá víčka TO 82 ke sklenici objednejte  ZDE

✅ Ideální na med, ovoce, houby, zeleninu

✅ Na paletě je 1 680 ks sklenic BEZ VÍČEK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaoblená sklenice pro konzervaci lahodných masových pochutin, poctivě tažených vývarů nebo přepuštěného másla ghí. Výborně se hodí pro fermentovanou zeleninu, domácí kompoty či nakládané sýry. Sklenice použitelná i pro uchování blanšírovaných ořechů naložených ve zdravém medu. 

Oblíbená šroubovací zavařovací čirá sklenice MISKA o plnícím objemu 700 ml, na kterou pasuje víčko Twist Off 82. Sklenici je možno opatřit zaoblenou etiketou až do výšky 40 mm.

Určena pro ty, kdo vaří s láskou pro své blízké, poskytuje ideální podmínky pro skladování masných dobrot, slaďoučké babiččiny marmelády, přepustěného másla ghí, chutného oříškového másla, s láskou stočeného domácího medu, zdravého čatní, nakládané zeleniny nebo letního kompotu. Díky kulatému tvaru je tato sklenice také skvělou volbou pro tvorbu litých svíček, čerstvých jogurtů, dezertů a přesnídávek.

Na paletě je 1 680 ks BEZ VÍČEK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 720 ml
Plnící objem: 700 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 126 mm x 100 mm
Max. výška etikety: 50 mm
Typ ústí: T.O. 82
Počet kusů na paletě: 1 680 ks
Rozměry palety (š x d x v): 1,2 m x 1,0 m x 2,21 m
Hmotnost palety: 557 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.