Zavařovací sklenice 540 ml VÁLEC čirá / PALETA

Kód: 153/2704
33 800 Kč –50 %
540 ml PROFI II 2,2m
33 800 Kč –50 % 16 764,80 Kč / ks 13 855,21 Kč bez DPH 6,20 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta široká 1,2 x 1,0 m

Elegantní hladká zavařovací sklenice

✅ Twist Off šroubový uzávěr uzavřete rukou

✅ Různá víčka TO 82 ke sklenici objednejte ZDE

✅ Ideální na med, masa, ovoce, zeleninu, houby

✅ Paleta skladem a ihned k odeslání!

Na paletě je 2 704 ks sklenic BEZ VÍČEK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paleta sklenic na zavařování 540 ml VÁLEC bez víček

Válcovitá zavařovací sklenice 540 ml Twist je nezbytným pomocníkem pro každého, kdo se věnuje zavařování. Tato sklenice je ideální pro zavařování ovoce a zeleniny, ale také pro uchování suchých potravin, medu nebo marmelády, džemů, povidel, domácí masné výrobky a paštiky.

Praktická šroubovací zavařovací čirá sklenice VÁLEC o plnícím objemu 510 ml je určená pro víčko Twist Off 82. Sklenici je možno opatřit etiketou až do výšky 85 mm.

Zavařovací sklenice 540 ml Twist VÁLEC na paletě je vyrobena z odolného skla, které zvládne vysoké teploty potřebné pro zavařování. Díky tomu můžete v ní zavařovat různé druhy ovoce a zeleniny, od jablek a hrušek po rajčata a okurky.

Zavařovací sklenice 540 ml Twist VÁLEC se skvěle hodí pro přípravu domácí švestkové, višňové, meruňkové, broskvové marmelády, povidel, kompotů, přesnídávek, okurek, červené řepy, zelí v nálevu. Můžete zavařovat s jistotou, že všechny vaše zavařeniny zůstanou dlouho čerstvé a chutné.

Kromě zavařování ovoce a zeleniny můžete zavařovací sklenici 540 ml Twist VÁLEC využít i pro skladování suchých potravin. Sklenice jsou hermeticky uzavíratelné,  takže v nich můžete skladovat třeba bylinky, mouku, cukr, ořechy, luštěniny nebo těstoviny a mít jistotu, že zůstanou dlouho čerstvé a chráněny proti škůdcům.

A konečně, zavařovací sklenice 540 ml Twist VÁLEC je ideální volbou pro uchování medu, ořechových másel, semínkových pomazánek, nakládaného sýra, tofu, pesta medvědího česneku a jiných bylinek. Čirá sklenka je lákavá pro podávání chutných chia pudinků, krémů, dezertů a jiných cukrářských výrobků. Vše v nich zůstane dlouho čerstvé a zachová si svou jedinečnou chuť.

Co je ale na těchto sklenicích opravdu skvělé, je jejich šroubovací uzávěr Twist Off. Díky tomu jsou sklenice snadno otevíratelné a zároveň dokonale uzavíratelné, což zaručuje dlouhou trvanlivost vašich zavařenin.

Ať už potřebujete sklenice pro zavařování ovoce a zeleniny, pro přípravu marmelád, pro skladování suchých potravin, paštik nebo pro uchování medu, zavařovací sklenice 540 ml Twist VÁLEC, paleta s dokoupením našeho šroubovacího uzávěru Twist Off jsou tou pravou volbou.

Na paletě je 2 704 ks BEZ VÍČEK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 540 ml
Objem plnící: 510 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 115 mm x 85 mm
Max. výška etikety: 85 mm
Typ ústí: T.O. 82
Počet kusů na paletě: 2 704 ks
Rozměr palety (šířka x délka x výška): 1,2 m x 0,8 m x 2,0 m
Hmotnost palety: 690 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.