Zavařovací sklenice 540 ml VÁLEC čirá / PALETA

Kód: 153/2704
33 800 Kč –50 %
540 ml PROFI II 2,2m
33 800 Kč –50 % 16 764,80 Kč / ks 13 855,21 Kč bez DPH 6,20 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta široká 1,2 x 1,0 m

Palety praktické šroubovací zavařovací čirá sklenice VÁLEC o plnícím objemu 510 ml určená pro víčko Twist Off 82. Sklenici je možno opatřit etiketou až do výšky 85 mm.

Určena pro ty, kdo vaří s láskou pro své blízké, poskytuje ideální podmínky pro skladování masných dobrot, slaďoučké babiččiny marmelády, přepustěného másla ghí, chutného oříškového másla, s láskou stočeného domácího medu, zdravého čatní, nakládané zeleniny nebo letního kompotu. Díky kulatému tvaru je tato sklenice také skvělou volbou pro tvorbu litých svíček, čerstvých jogurtů, dezertů a přesnídávek.

Na paletě je 2 704 ks BEZ VÍČEK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní sklenice pro zachování a prezentaci Vašich vlastních chuťových a kreativních pokladů s láskou vyrobených pro ty, které máte rádi. Každý výrobek a každý zážitek je uzavřen s péčí a kreativitou, ať už je to pro roztomilou dcerku nebo hodnou babičku. Tato sklenice je prostě nejen nádoba na dobroty, ale i kus domova a lásky, který nese s sebou do každé chvíle radosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 540 ml
Objem plnící: 510 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 115 mm x 85 mm
Max. výška etikety: 85 mm
Typ ústí: T.O. 82
Počet kusů na paletě: 2 704 ks
Rozměr palety (šířka x délka x výška): 1,2 m x 0,8 m x 2,0 m
Hmotnost palety: 690 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.