Zavařovací sklenice 225 ml DEEP / PALETA

Kód: 594/3072
33 484,80 Kč –52 %
VERRINE STURZ 262 ml 1,24m
33 484,80 Kč –52 % 15 943 Kč / ks 13 176,03 Kč bez DPH 5,19 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta široká 1,2 x 1,0 m

Hladké menší čiré zavařovací sklenice

✅ Twist Off šroubový uzávěr uzavřete rukou

✅  Různá víčka TO 66 DEEP objednejte ZDE

✅  Ideální na pečený čaj, pomazánky, džemy

✅ Paleta skaldem a ihned s odeslání!

Na paletě je 3 072 ks sklenic BEZ VÍČEK.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paleta sklenic na zavařování 225 ml DEEP bez víček

Šroubovací zavařovací sklenice 225 ml Twist DEEP je užitečným pomocníkem pro každého, kdo se věnuje zavařování. Tato sklenice je ideální pro zavařování ovoce a zeleniny, ale také pro uchování suchých potravin, medu nebo marmelády, přesnídávek, džemů. Ideální i pro domácí masné výrobky a paštiky, pomazánky, oříškové krémy, ghí.

Sklenice TINA DEEP o plnícím objemu 190 ml pro vysoké víčko Twist Off 66 DEEP je možno opatřit etiketou až do výšky 40 mm.

Zavařovací sklenice 225 ml Twist DEEP je vyrobena z odolného skla, které zvládne vysoké teploty potřebné pro zavařování. Díky tomu můžete v ní zavařovat různé druhy ovoce a zeleniny, od švestek, jablek a hrušek po papriky, rajčata a okurky.

Zavařovací sklenice 225 ml Twist DEEP se skvěle hodí pro přípravu domácí marmelády, džemů, čalamád, leča, kojenecké dětské výživy, přesnídávek, pomazánek, čatní, svačinek. Můžete zavařovat s jistotou, že všechny vaše zavařeniny zůstanou dlouho čerstvé a chutné.

Kromě zavařování ovoce a zeleniny můžete zavařovací sklenici 225 ml Twist DEEP využít i pro skladování suchých křížal, zeleniny, hub, ořechů, koření, bylinek. Sklenice jsou hermeticky uzavíratelné, takže v nich můžete skladovat s jistotou, že zůstanou dlouho čerstvé.

A konečně, zavařovací sklenice 225 ml Twist DEEP na paletě je ideální volbou pro uchování voňavého domácího medu s kořením či bylinkami. Med v nich zůstane dlouho čerstvý a zachová si svou jedinečnou chuť.

Co je ale na těchto sklenicích opravdu skvělé, je jejich šroubovací uzávěr Twist Off. Díky tomu jsou sklenice snadno otevíratelné a zároveň dokonale uzavíratelné, což zaručuje dlouhou trvanlivost vašich zavařenin nebo marmelád.

Ať už potřebujete sklenice pro zavařování ovoce a zeleniny, hub, pro přípravu džemů, marmelád, pro skladování suchých potravin, paštik nebo pro uchování medu, zavařovací sklenice 225 ml Twist DEEP paleta s dokoupením našeho šroubovacího uzávěru Twist Off jsou tou pravou volbou.

Na paletě je 3 072 ks BEZ VÍČEK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 225 ml
Plnící objem: 190 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 80 mm x 70 mm
Max. výška etikety: 40 mm
Typ ústí: DEEP 66
Počet ks na paletě: 3 072 ks
Rozměr palety (š x d x v): 1,2 m x 1,0 m x 1,3 m
Hmotnost palety: 420 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.