Zavařovací sklenice OKURKÁČ 3680 ml / PALETA

Kód: 4983/336
11 356,80 Kč –14 %
1700 ml 2m
11 356,80 Kč –14 % 9 716,78 Kč / ks 8 030,40 Kč bez DPH 28,92 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta EUR

Nejprodávanější klasická maxi sklenice

✅ Twist Off šroubový uzávěr uzavřete rukou

✅ Víčko TO 100 ke sklenici objednejte ZDE

✅ Ideální na med, ovoce, zeleninu, utopence

✅ Paleta skladem a ihned k odeslání!

Na paletě je 336 ks sklenic BEZ VÍČEK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paleta sklenic na zavařování OKURKÁČ 3680 ml Twist bez víček

Okurková zavařovací sklenice OKURKÁČ 3680 ml Twist je nezbytným pomocníkem pro každého, kdo se věnuje zavařování nejen pasterizovaných okurek, nakládání do láku, výrobě kvašáků nebo nakládání utopenců, sýrů či tofu. Tato sklenice je oblíbená i pro zavařování ovoce, hub a dalších druhů zeleniny. Skvělá je i pro uchování suchých potravin, medu, jako nádoba proti molům aj. nažádoucím návštěvníkům.

Šroubovací zavařovací sklenice Okurkáč o objemu 3 680 ml (4 900 g medu). Na sklenici lze použít víčko typu Twist Off 100.

Zavařovací sklenice OKURKÁČ 3680 ml Twist je vyrobena z odolného skla, které zvládne vysoké teploty potřebné pro zavařování. Díky tomu můžete v ní zavařovat různé druhy ovoce a zeleniny, od jablek, meruněk, blum, švestek, ringlí a hrušek po rajčata a okurky, červenou řepu, papriky.

Zavařovací sklenice paleta OKURKÁČ 3680 ml Twist se skvěle hodí pro přípravu domácí marmelády, džemů, povidel, masa, leča, omáček, polévek, pomazánek. Můžete zavařovat s jistotou, že všechny vaše zavařeniny zůstanou dlouho čerstvé a chutné.

Kromě zavařování ovoce a zeleniny můžete zavařovací sklenici OKURKÁČ 3680 ml Twist využít i pro skladování suchých potravin. Sklenice jsou hermeticky uzavíratelné, takže v nich můžete skladovat třeba mouku, cukr, obilniny, luštěniny, s láskou a péčí nasušené bylinky, koření nebo suché plody z ovoce a zeleniny a mít jistotu, že zůstanou dlouho čerstvé.

A konečně, zavařovací sklenice OKURKÁČ 3680 ml Twist dopravované na paletách jsou ideální volbou pro uchování velkého množství medu. Zůstane v nich dlouho čerstvý a zachová si svou jedinečnou chuť a aroma.

Co je ale na těchto sklenicích opravdu skvělé, je jejich šroubovací uzávěr Twist Off. Díky tomu jsou sklenice snadno otevíratelné a zároveň dokonale uzavíratelné, což zaručuje dlouhou trvanlivost vašich zavařenin.

Ať už potřebujete sklenice pro zavařování ovoce a zeleniny, pro přípravu marmelád, houbových specialit, pro skladování suchých potravin, masa nebo pro uchování medu, zavařovací sklenice paleta OKURKÁČ 3680 ml Twist s dokoupením našeho šroubovacího uzávěru Twist Off jsou tou pravou volbou.

 Na paletě je 336 ks BEZ VÍČEK. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 3680 ml
Plnící objem: 3600 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 245,5 mm x 153,5 mm
Max. výška etikety: 137,9 mm
Typ ústí: T.O. 82
Počet kusů na paletě: 336 ks
Rozměr palety: 1,2 m x 0,8 m x 2,12 m
Hmotnost palety: 370 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.