Využijte kód SLEVA10 pro čerpání slevy 10% při nákupu nad 900 kč!!!

Zavařovací víčko DEEP VYSOKÉ ZLATÉ TO 66 KARTON

Kód: 489/800
ZDARMAZDARMA 2 917,20 Kč –1 %
66 DEEP VYSOKÉ ZLATÉ
2 917,20 Kč –1 % 2 880 Kč / ks 2 380,17 Kč bez DPH 3,60 Kč / 1 ks
Skladem
Varianta

Šroubovací víčko vysoké  zlaté na zavařovací sklenice typu Deep Twist TO-66 s uzávěrem typu Twist Off. Vhodné na pasteraci do 105 °C.

!!! DOPRAVA ZDARMA POUZE PRO OBJEDNÁVKY KARTONŮ !!!

Velkoobchodní balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víčko  vysoké černé na zavařovací sklenice deep o průměru 66 s uzávěrem typu Twist of.

Doplňkové parametry

Kategorie: Víčka na sklenice, lahve
Typ ústí: T.O. 66
Barva: zlatá
Rozměry: 68 x 9 x 68 mm (Šířka x Výška x Hloubka)
Vnější průměr hrdla: TO 66

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.