Sirupovka 200 ml hnědá

Kód: 1224/67
805 Kč / ks 665,29 Kč bez DPH 12,01 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

Lahev z hnědého skla 200 ml, na lahev je vhodné víčko 28 mm. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce.

Originální balení ve folii .

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahev z hnědého skla Sirupovka o objemu 200 ml je vhodná pro uchování lékárenských a potravinářských produktů, které jsou citlivé na světlo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Objem: 213 ml
Objem plnící: 200 ml
Barva: hnědá
Rozměry (výška x průměr): 133,3 mm x 57 mm
Max. výška etikety: 70 mm
Cena za paletu: na dotaz
Víčko: 28 mm

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.