Sirupovka 250 ml hnědá

Kód: 1656/60
874 Kč –24 %
Sirupovka 250 ml 72434
874 Kč –24 % 657 Kč / ks 542,98 Kč bez DPH 10,95 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

Lahev z hnědého skla 250 ml, na lahev je vhodné víčko 28 mm. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce.

Originální balení ve folii po 60 kusech.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahev z hnědého skla Sirupovka o objemu 250 ml je vhodná pro uchování lékárenských a potravinářských produktů, které jsou citlivé na světlo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Objem: 263 ml
Objem plnící: 250 ml
Barva: hnědá
Rozměry (výška x průměr): 142,9 mm x 61,7 mm
Max. výška etikety: 80 mm
Víčko: 28 mm
Cena za paletu: na dotaz

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.