Zavařovací sklenice 420 ml FACETTE SOUDEK / PALETA

Kód: 369/270
31 501,60 Kč –55 %
GURKEN 420 ML FACETTE 1,77m
31 501,60 Kč –55 % 14 068 Kč / ks 11 626,45 Kč bez DPH 5,20 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta široká 1,2 x 1,0 m

Dárková designová zavařovací sklenice

✅ Twist Off šroubový uzávěr uzavřete rukou

✅  Různá víčka TO 82 ke sklenici objednejte ZDE

✅  Ideální na med, ovoce, zeleninu, houby, masa

✅ Paleta skladem a ihned k odeslání!

Na paletě je 2 704 ks sklenic BEZ VÍČEK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paleta sklenic na zavařování 420 ml FACETTE SOUDEK bez víček

Nápaditě tvarovaná zavařovací sklenice 420 ml Twist FACETTE SOUDEK je nezbytným pomocníkem pro každého, kdo se věnuje zavařování a rád obdarovává své přátele a známé. Tato sklenice je ideální pro zavařování ovoce a zeleniny, ale také pro uchování suchých potravin, medu nebo marmelády. Ideální i pro domácí masné výrobky, pomazánky, paštiky.

Soudková šroubovací zavařovací čirá sklenice FACETTE  o plnícím objemu 350 ml (500g medu) pasuje víčko Twist Off 82. Sklenici je možno opatřit etiketou až do výšky 50 mm.

Zavařovací sklenice, prodej na paletě, 420 ml Twist FACETTE SOUDEK je vyrobena z odolného skla, které zvládne vysoké teploty potřebné pro zavařování. Díky tomu můžete v ní zavařovat různé druhy ovoce a zeleniny, od jablek, třešní, meruněk a hrušek po rajčata, řepu, zelí a baby okurky.

Zavařovací sklenice 420 ml Twist FACETTE SOUDEK se skvěle hodí pro přípravu domácí marmelády, džemů, jablečných, meruňkových, hruškových, švestkových, třešňových, borůvkových, malinových kompotů a povidel. Ze zeleniny lze  do sklenice konzervovat chutná leča, čalamády, dětské přesnídávky, svačinky, omáčky, polévky. Můžete zavařovat s jistotou, že všechny vaše zavařeniny zůstanou dlouho čerstvé a chutné.

Kromě zavařování ovoce a zeleniny můžete zavařovací sklenici 420 ml Twist FACETTE SOUDEK využít i pro skladování suchých potravin. Sklenice jsou hermeticky uzavíratelné, takže v nich můžete skladovat třeba nasušené byliny, voňavé koření, zdravý cukr či bezlepkové obiloviny a mít jistotu, že zůstanou dlouho čerstvé.

A konečně, zavařovací sklenice 420 ml Twist FACETTE SOUDEK je ideální volbou pro uchování medu, oříškového másla, ghí, nakládaných a fermentovaných sýrů, tofu, zeleniny. Vše v nich zůstane dlouho čerstvý a zachová si svou jedinečnou chuť.

Co je ale na těchto sklenicích opravdu skvělé, je jejich šroubovací uzávěr Twist Off. Díky tomu jsou sklenice snadno otevíratelné a zároveň dokonale uzavíratelné, což zaručuje dlouhou trvanlivost vašich zavařenin.

Ať už potřebujete sklenice pro zavařování ovoce a zeleniny, pro přípravu marmelád, přesnídávek, pro skladování suchých potravin, paštik, pomazánek nebo pro uchování medu, zavařovací sklenice, paleta, 420 ml Twist FACETTE SOUDEK s dokoupením našeho šroubovacího uzávěru Twist Off jsou tou pravou volbou.

Na paletě je 2 704 ks BEZ VÍČEK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 420 ml
Plnící objem: 350 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 98,5 mm x 85 mm
Max. výška etikety: 50 mm
Typ ústí: T.O. 82
Počet kusů na paletě: 2 704 ks
Rozměry palety š x d x v: 1,2 m x 1,0 m x 1,77 m
Hmotnost palety: 579 kg