Zavařovací sklenice 545 ml STURZ / ROVNÁ / PALETA

Kód: 585/2197
39 546 Kč –40 %
545 ml STURZ 2m
39 546 Kč –40 % 23 659 Kč / ks 19 552,89 Kč bez DPH 10,77 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta široká 1,2 x 1,0 m

Vysoká sklenice s rovnou vnitřní hranou

✅ Twist Off šroubový uzávěr uzavřete rukou

✅ Různá víčka TO 82 ke sklenici objednejte  ZDE

✅ Ideální na maso, paštiky, ovoce nebo zeleninu

✅ Na paletě je 2 197 ks sklenic BEZ VÍČEK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní sklenice pro zachování a prezentaci Vašich vlastních chuťových a kreativních pokladů s láskou vyrobených pro ty, které máte rádi. Každý výrobek a každý zážitek je uzavřen s péčí a kreativitou, ať už je to pro roztomilou dcerku nebo hodnou babičku. Tato sklenice je prostě nejen nádoba na dobroty, ale i kus domova a lásky, který nese s sebou do každé chvíle radosti.

Elegantní šroubovací zavařovací čirá sklenice typu STURZ / ROVNÁ o plnícím objemu 490 ml určená pro víčko Twist Off 82. Sklenici je možno opatřit etiketou až do výšky 110 mm.

Určena pro ty, kdo vaří s láskou pro své blízké, poskytuje ideální podmínky pro skladování masných dobrot, slaďoučké babiččiny marmelády či povidel, přepustěného másla ghí, chutného oříškového másla, s láskou stočeného domácího medu, zdravého čatní, nakládané zeleniny nebo letního kompotu. Díky tvaru je tato sklenice také skvělou volbou pro tvorbu litých svíček, čerstvých jogurtů, dezertů a přesnídávek. Dobře se z ní vyklápí masa, paštiky.

Na paletě je 2 197 ks BEZ VÍČEK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 545 ml
Plnící objem: 490 ml
Barva: čirá
Rozměry: 140 mm x 86 mm
Max. výška etikety: 110 mm
Typ ústí: T.O. 82
Počet kusů na paletě: 2 197 ks
Rozměry palety š x d x v: 1,2 m x 1,0 m x 1.95 m
Hmotnost palety kg: 650 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.