Zavařovací sklenice 720 ml FACETTE / PALETA 1404 ks

Kód: 1957/1404
Akce
20 919,60 Kč –55 %
paleta
20 919,60 Kč –55 % 9 336,60 Kč / ks 7 716,20 Kč bez DPH 6,65 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta EUR

Oblíbená sklenice na paletě za nejlepší cenu

✅ Twist Off šroubový uzávěr uzavřete rukou

✅  Různá víčka TO 82 ke sklenici objednejte  ZDE

✅  Ideální na domácí med, ovoce nebo zeleninu

✅ Dopravu za výhodnější cenu poptejte ZDE 

VÝHODNĚJŠÍ CENA DOPRAVY CELÉ PALETY PRO OSTRAVU, NOVÝ JIČÍN, OPAVA, FRÝDEK-MÍSTEK, TŘINEC, OLOMOUC, PŘEROV, VSETÍN a ZLÍN

Detailní informace

Detailní popis produktu

Široce využitelná zavařovací čirá sklenice FACETTE o plnícím objemu 650 ml (1 kg medu) určená pro víčko Twist Off 82. Sklenici je možno opatřit etiketou až do výšky 60 mm.

Určena pro ty, kdo vaří s láskou pro své blízké, poskytuje ideální podmínky pro skladování masných dobrot, slaďoučké babiččiny marmelády, přepustěného másla ghí, chutného oříškového másla, s láskou stočeného domácího medu, zdravého čatní, nakládané zeleniny nebo letního kompotu. Díky kulatému tvaru je tato sklenice také skvělou volbou skladování čerstvých jogurtů, dezertů a přesnídávek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 720 ml
Plnící objem: 650 ml (1 kg medu)
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 132,5 mm x 95,3 mm
Max. výška etikety: 60 mm
Typ ústí: T.O. 82
Počet kusů na paletě: 1 404 ks
Rozměry palety š x d x v: 1,2 m x 1,0 m x 1,91 m
Hmotnost palety: 460 kg

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.