Zavařovací sklenice STELLA 330 ml / PALETA

Kód: 510/4224
50 476,80 Kč –54 %
235 2m
50 476,80 Kč –54 % 22 999 Kč / ks 19 007,44 Kč bez DPH 5,44 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta
Paleta široká 1,2 x 1,0 m

Praktická nízká zavařovací sklenice

✅ Twist Off šroubový uzávěr uzavřete rukou

✅ Různá víčka TO 82 ke sklenici objednejte ZDE

✅ Ideální na výrobky z ovoce, zeleniny, hub

✅ Paleta skladem a ihned k odeslání!

Na paletě je 4 224 ks sklenic BEZ VÍČEK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paleta sklenic na zavařování 330 ml STELLA bez víček

Nižší zavařovací sklenice 330 ml Twist STELLA oblíbená pro zeleninové, ovocné a masné výrobky. Vhodná také pro uchování suchých potravin, medu, chutney, medu, pesta, omáček, krémů. 

Čirá šroubovací zavařovací sklenice STELLA o plnícím objemu 280 ml určená pro víčko Twist Off 82 lze opatřit etiketou až do výšky 40 mm.

Zavařovací sklenice 330 ml Twist STELLA je určena pro ty, kdo vaří s láskou pro své blízké, poskytuje ideální podmínky pro skladování slaďoučké babiččiny marmelády, džemů, povidel, přepustěného másla ghí, chutného oříškového másla, s láskou stočeného domácího medu, zdravého čatní, nakládané zeleniny nebo letního kompotu. Díky tvaru je tato sklenice také skvělou volbou pro tvorbu litých svíček, podávání čerstvých jogurtů, dezertů a přesnídávek.

Zavařovací sklenice 330 ml Twist STELLA je vyrobena z odolného skla, které zvládne vysoké teploty potřebné pro zavařování. Díky tomu můžete v ní zavařovat různé druhy ovoce a zeleniny, od jablek a hrušek po rajčata a hrášek.

Zavařovací sklenice 330 ml Twist STELLA se skvěle hodí pro přípravu domácí marmelády, džemy, sušená nakládaná rajčata, sýr, tofu, fermentovanou zeleninu. Můžete zavařovat s jistotou, že všechny vaše zavařeniny zůstanou dlouho čerstvé a chutné.

Kromě zavařování ovoce a zeleniny, hub můžete zavařovací sklenici 330 ml Twist STELLA využít i pro skladování suchých potravin. Sklenice jsou hermeticky uzavíratelné, takže v nich můžete skladovat třeba bezlepkovou mouku, hnědý cukr nebo celozrnné těstoviny a mít jistotu, že zůstanou dlouho čerstvé.

A konečně, zavařovací sklenice na paletě 330 ml Twist STELLA je ideální volbou pro uchování medu v různých variacích. Med v nich zůstane dlouho čerstvý a zachová si svou jedinečnou chuť.

Co je ale na těchto sklenicích opravdu skvělé, je jejich šroubovací uzávěr Twist Off. Díky tomu jsou sklenice snadno otevíratelné a zároveň dokonale uzavíratelné, což zaručuje dlouhou trvanlivost vašich zavařenin.

Ať už potřebujete sklenice pro zavařování ovoce a zeleniny, pro přípravu marmelád, povidel, pro skladování suchých potravin, paštik, omáček nebo pro uchování medu, zavařovací sklenice paleta 330 ml Twist STELLA s dokoupením našeho šroubovacího uzávěru Twist Off jsou tou pravou volbou.

Na paletě je 4 224 ks BEZ VÍČEK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paletový prodej sklenic
Objem: 330 ml
Plnící objem: 280 ml
Barva: čirá
Rozměry (výška x průměr): 74,4 mm x 85,6 mm
Max. výška etikety: 40 mm
Typ ústí: T.O. 82
Počet kusů na paletě: 4 224 ks
Rozměry palety š x d x v: 1,2 m x 1,0 m x 1,99 m
Hmotnost palety: 760 kg