Lékovka 120 ml širokohrdlá hnědá

Kód: 1662/40
1 365 Kč –69 %
Lékovka 120 ml širokohrdlá 74024
1 365 Kč –69 % 420 Kč / ks 347,11 Kč bez DPH 10,50 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

Lékovka z hnědého lékárenského skla

✅ Uzavíratelná šroubovacím víčkem

✅ Víčka k lahvičce níže v souvisejících produktech

✅ Vhodná pro uchování výrobků citlivých na UV

✅ Lékovka skladem a ihned k odeslání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lékovka 120 ml širokohrdlá hnědá v originálním balení ve fólii po 40 kusech

Skleněná hnědá širokohrdlá LÉKOVKA 120 ml je nezbytným pomocníkem pro lékárny, farmaceutické firmy a pro každého, kdo po doma vyrábí různé práškové doplňky stravy, tabletky, bonbóny a kapsle. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce

LÉKOVKA 120 ml z hnědého skla se širokým hrdlem je vyrobena z odolného hnědého skla. Ideální volba pro uchování lékárenských a potravinářských produktů, které jsou citlivé na světlo.

A konečně, LÉKOVKA 120 ml hnědá je ideální volbou pro uchování doplňků stravy, léčiv, sušených pomletých výživových doplňků, tablet, kapslí, tobolek nebo jako skleněná dóza na bonbóny. Vhodné na prezentaci a malé léčivé chutné dárky.

Co je ale na těchto lékovkách 120 ml opravdu skvělé, je jejich šroubovací uzávěr. Díky tomu jsou sklenice snadno opakovaně otevíratelné a zároveň dokonale uzavíratelné, což zaručuje dlouhou trvanlivost naplněného obsahu.

Ať už potřebujete lékovku na lékárenské výrobky nebo domácí výrobu prášků, tobolek, kapslí, bonbónů, lahev LÉKOVKA 120 ml hnědá s dokoupením šroubovacího víčka je tou pravou volbou.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Objem:

140 ml

Plnící objem:

120 ml

Barva:

hnědá

Rozměry (výška x průměr):

95,3 mm x 54 mm

Max. výška etikety:

60 mm

Průměr hrdla:

38 mm

Uzávěr:

šroubovací víčko

Počet kusů v balení:

40 ks

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Dle objemu sklenice/lahve: 100 ml - 200 ml
Rozměr víčka: 38 mm
Objem: 140 ml
Plnící objem: 120 ml
Rozměry (výška x průměr): 95,3 mm x 54 mm
Max. výška etikety: 60 mm
Průměr hrdla: 38 mm
Barva: hnědá
Uzávěr: šroubovací víčko

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.