Lékovka 60 ml širokohrdlá hnědá

Kód: 1362/60
1 365 Kč –60 %
Lékovka 60 ml širokohrdlá 74024
1 365 Kč –60 % 534 Kč / ks 441,32 Kč bez DPH 8,90 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

Lékovka z hnědého skla o objemu 60 ml se širokým hrdlem na šroubovací víčko. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce.

Originální balení ve folii po 60 kusech.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lékovka je vhodná na tabletky nebo kapsle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Dle objemu sklenice/lahve: 5 ml - 99 ml
Rozměr víčka: 33 mm
Objem: 70 ml
Objem plnící: 60 ml
Rozměry (výška x průměr): 75,5 mm x 44 mm
Max. výška etikety: 50 mm
Průměr hrdla: 33 mm
Barva: hnědá
Uzávěr: šroubovací víčko GPI 400/33

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.