Hliníkové víčko ZLATÉ 28 mm s olejovou vložkou

Kód: 5029/1
6,50 Kč –9 %
Hliníkové zlaté 28 mm s olejovou vložkou
6,50 Kč –9 % 5,90 Kč / ks 4,88 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Varianta

Hliníkové šroubovací víčko s plastovou nálevkou na lahev s hrdlem o průměru 28 mm. Víčko je jednokrokové - nálevka se do hrdla přichytí naražením a otočením víčka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víčko s nálevkou se používá na oleje, sirupy, likéry nebo na všechny ostatní hustější tekutiny. Díky nálevce v hrdle nedochází k potřísnění okrajů lahve.

Doplňkové parametry

Kategorie: Víčka a uzávěry na lahve
Vnější průměr hrdla: 28 mm
Barva: zlatá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.