Lékovka 10 ml / SANO III hnědá

Kód: 768/195
1 365 Kč –19 %
69003 dropper bottle 10 amber
1 365 Kč –19 % 1 098 Kč / balení 907,44 Kč bez DPH 5,63 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

Kulatá lékovka z hnědého lékárenského skla

✅ Uzavíratelná šroubovacím víčkem GL 18 mm 

✅ Kapátkový uzávěr níže v souvisejících produktech

✅ Vhodná pro uchování výrobků citlivých na UV

✅ Lékovka skladem a ihned k odeslání!

Originální balení ve folii po 195 kusech. Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lékovka 10 ml / SANO III hnědá v originálním balení ve folii po 195 kusech.

Skleněná hnědá  lékovka 10 ml / SANO III hnědá je nezbytným pomocníkem pro lékárny, pharmaceutické firmy, bylináře a pro každého, kdo po doma vyrábí různé kapky, bylinné tinktury, léčivé a vonné olejíčky, silice, gely, roztoky, tekutá mazání. 

Lékovka z hnědého skla o objemu 10 ml je lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce. Ideální volba pro uchování lékárenských a potravinových doplňků, které jsou citlivé na světlo.

Lékovka 10 ml / SANO III hnědá je vyrobena z odolného hnědého skla, které zvládne vysoké teploty. Díky tomu do ní můžeme za tepla nalít různé druhy tekutých léčiv, ať už k mazání nebo vnitřnímu užívání.

A konečně, skleněná lékovka 10 ml / SANO III hnědá je ideální volbou pro uchování propolisové, lichořeřišnicové, kaštanové, kostivalové tinktury a z vlaštovičníku. Minilahvička s alkoholem plná zdraví. Velikostně velmi vhodná pro speciální vonné silice, esence a olejíčky z tea tree, levandule, meduňky a dalších bylin či koření jako olejové kapky a mazání.

Co je ale na těchto lahvičkách lékovka 10 ml / SANO III hnědá opravdu skvělé, je jejich kapátkový uzávěr s víčkem k doobjednání. Díky tomu jsou sklenice snadno opakovaně otevíratelné a zároveň dokonale uzavíratelné, což zaručuje dlouhou trvanlivost naplněných tekutin a kapátkem lehce nadávkujeme správné množství léčiva, kapek , tinktury či olejové medicíny.

Ať už potřebujete lahve na bylinářské, lékárenské výrobky nebo domácí uchování tinktur, kapek, olejíčků, lékovka 10 ml / SANO III hnědá s dokoupením plastového víčka s kapátkovým uzávěrem je tou pravou volbou.

Objem:

14,5 ml

Plnící objem:

10 ml

Barva:

hnědá

Rozměry (výška x průměr):

50,5 mm x 28 mm

Max. výška etikety:

25 mm

Průměr hrdla: GL 18 mm
Uzávěr: kapátkový

Originální balení ve folii po:  

195 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Dle objemu sklenice/lahve: 5 ml - 99 ml
Rozměr víčka: 18 mm
Objem: 14,5 ml
Objem plnící: 10 ml
Rozměry (výška x průměr): 50,5 mm x 28 mm
Max. výška etikety: 25 mm
Průměr hrdla: GL 18 mm
Barva: hnědá
Uzávěr: kapátko

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.