Pertlovací kleště na uzavírání lahví 28 mm

Kód: 666/1
2 590 Kč –28 %
Pertlovací kleště na uzavírání lahví 28 mm
2 590 Kč –28 % 1 850 Kč / ks 1 528,93 Kč bez DPH 1 850 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

✅ Kleště na zajištění šroubovacích víček na lahvi

✅ Lehce upevníte O-kroužek na víčku

✅ Na víčka s velikostí uzávěru 28 mm

✅ Volitelně použitelné u víčka s pojistným kroužkem 

✅ Pertlovací kleště skladem a ihned k odeslání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pertlovací kleště na uzavírání lahví 28 mm

Pertlovací kleště jsou určeny na zajištění šroubovacích víček s pojistným kroužkem na skleněné lahvi. Pertlovací kleště uzavírají lahve s hliníkovým uzávěrem o velikosti 28 mm. Pomocí těchto kleští stáhnete O-kroužek, pojistný kroužek, na víčku a tím zajistíte víčko na lahvi. Při pokusu odšroubovat víčko dojde k roztržení pojistky, které signalizuje, že nikdo jiný lahev neotvíral od doby naplnění.

Pertlovací kleště 28 mm jsou specializovaný nástroj určený k bezpečnému a efektivnímu uzavírání lahví. Použití kleští je praktické zejména při domácí výrobě nápojů, drinků jako jsou pravé domácí džusy, mošty, slaďoučké šťávy, bylinné a ovocné sirupy, sladké likéry a vaječné koňaky, kvalitní destiláty. 

Kleště na hliníkové víčko s velikostí uzávěru 28 mm se hodí všude, kde chcete prezentovat své dárkové výrobky na profesionální úrovni a mít komplet podobu skleněné lahve i se zajištěním hliníkového víčka s pojistným kroužkem. 

 

 

 

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.