Lékovka 200 ml širokohrdlá hnědá

Kód: 1032/36
684 Kč –37 %
Lékovka 200ml 74024
684 Kč –37 % 428,40 Kč / balení 354,05 Kč bez DPH 11,90 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání
Varianta

Lékovka z hnědého lékárenského skla

✅ Uzavíratelná šroubovacím víčkem 45 mm

✅ Víčka k lékovce níže v souvisejících produktech

✅ Vhodná pro uchování výrobků citlivých na UV

✅ Lékovka skladem a ihned k odeslání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lékovka 200 ml širokohrdlá hnědá v originálním balení ve fólii po 36 kusech

Skleněná širokohrdlá lékovka 200 ml je nezbytným pomocníkem pro lékárny, farmaceutické firmy a pro každého, kdo po doma vyrábí různé práškové doplňky stravy, tabletky, bonbóny a kapsle. Lékárenská kvalita renomovaného evropského výrobce

lékovka 200 ml z hnědého skla je vyrobena z odolného hnědého skla. Ideální volba pro uchování lékárenských a potravinářských produktů, které jsou citlivé na světlo.

A konečně, lékovka 200 ml hnědá je ideální volbou pro uchování doplňků stravy, léčiv, sušených pomletých výživových doplňků, tablet, kapslí, tobolek nebo jako skleněná dóza na bonbóny. Vhodné na prezentaci a malé léčivé chutné dárky.

Co je ale na těchto lékovkách 200 ml opravdu skvělé, je jejich šroubovací uzávěr. Díky tomu jsou sklenice snadno opakovaně otevíratelné a zároveň dokonale uzavíratelné, což zaručuje dlouhou trvanlivost naplněného obsahu.

Ať už potřebujete lékovku na lékárenské výrobky nebo domácí výrobu prášků, tobolek, kapslí, bonbónů, válcová lékovka 200 ml hnědá s dokoupením šroubovacího víčka je tou pravou volbou.

Prodáváme pouze po celých baleních!!!

Objem:

225 ml

Plnící objem:

200 ml

Barva:

hnědá

Rozměry (výška x průměr):

109,55 mm x 61 mm

Max. výška etikety:

80 mm

Průměr hrdla:

41 mm

Uzávěr:

kulaté 45 mm

Počet kusů v balení:

36 ks

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékovky a hnědé sklo
Dle objemu sklenice/lahve: 100 ml - 200 ml
Rozměr víčka: 45 mm
Objem: 225 ml
Objem plnící: 200 ml
Rozměry (výška x průměr): 109,55 mm x 61 mm
Max. výška etikety: 80 mm
Průměr hrdla: 41 mm
Víčko: kulaté 45 mm
Barva: hnědá

Naše zavařovací sklenice slouží k uchovávání medu, zavařování masa nebo paštik, skladování pečených čajů, ořechových másel nebo nakládání ovoce a zeleniny. Sklenice na zavařování jsou opatřeny víčkem typu Twist Off (šroubovací zavařovací víčko).

Můžete si u nás zakoupit různé varianty zavařovacích víček - s klipem i bez klipu, pro domácí zavařování nebo i profesionální zavařování v autoklávu při 131°C a to v různých barevných variantách nebo i s barevnými motivy. Zavařovací víčka prodáváme po kusech nebo celých kartonech.

Skleněné lahve nabízíme pro stáčení alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobu džusů nebo moštů, uchování olejů a octů. Dále u nás můžete zakoupit hnědé lékárenské sklo včetně víček, konkrétně lahve nebo lahvičky, dózy, sirupovky a lékovky.

Zavařovací sklenice a skleněné lahve nabízíme i ve větších a cenově výhodnějších variantách. Neváhejte nás kontaktovat pro pomoc s výběrem zavařovacích sklenic, víček a lahví. Rádi Vám odborně poskytneme veškeré informace.